Serhan Özbek

Serhan Özbek

42 yasında, 27 yıllık huzursuz bacak hastasıyım. Annem, babam ve ablam da aynı hastalıktan ıstırap çekiyor..

Hastalığın bendeki özelliği yıllar geçtikçe etkisini arttırması oldu. İlk önceleri katlanabiliyordum, zaman ilerledikçe durumum bayağı kötüleşti, hayatımı kötü yönde çok etkiledi bu hastalık. Bundan on sene önce Amerika'da yeni piyasaya çıkacak bir ilacın (Ro....) gönüllü deneği oldum. 1 seneye yakın kullandım bu ilacı. Semptomlarımda azalma vardı ama yan etkisi de vardı bu ilacın, devamlı yorgun bir haldeydim.

Bu ilaç tecrübesinden sonra ilaç kullanmadan tedavi yolları aradım. Akupunktur, sülük tedavisi, nöral terapi, ozon terapi denedim fayda etmedi. Geçen sene internette bir arkadaşım görmüş bu sayfayı, bana haber verdi. Hemen iletişime geçtim ve Kuşadası'nda Okay Bey'le beraber tedaviye başladık.

İğne ve ilaç içermeyen yan etkisiz bir tedavi modeli Okay Sağtürk metodu. Durumumda %70'e varan iyileşme oldu, tedavim halen devam ediyor. Konya'da ikamet ettiğimden dolayı tedaviye zaman zaman ara vermek durumunda kaldım, bu dönemlerde durumum biraz kötüleşti ama başlangıçtaki durumuma göre kesinlikle daha iyiyim.

Benimle beraber tedavi gören hastaların gözümün önünde tamamen iyileşmeleri bana umut veriyor. Okay Hoca'mın kişiye özel programlarıyla bu hastalığı tamamen yeneceğime inanıyorum. Umarım bu yazdıklarım Huzursuz Bacak Hastalarına ulaşır ve onlar da bu hastalıkla mücadelede dünyada tek ve biricik tedavi yöntemi olan Okay Sağtürk metoduyla yeni bir döneme girerler.